Jak jsem si dovolila jíst jenom trávu

Letos mě kamarád pozval na Allfest 2020 s tématy tělo, pohyb, výživa. Občas totiž vyprávím přátelům svůj příběh, když potřebují povzbuzení ke své síle a zodpovědnosti za své tělo. A tak mě společně s jinými přáteli postrčil za hranice komfortu, abych příběh poslala do světa dál.

A protože situace kolem koronaviru festival proměnila na online akci, natočila jsem tímto svou první videopřednášku s názvem „Jak jsem si dovolila jíst jenom trávu“aneb “Co jsem si umožnila, když jsem se stala vegankou”. I když v ní chybí osobní kontakt a diskuze, můžete si jí poslechnout odkukoliv a kdykoliv do konce května v rámci festivalu.

Vyprávím vám tu příběh nejen o jídle, ale i o výživě jako takové, tedy i o tom, jaké to je, když víme, co nás skutečně vyživuje, oživuje a dělá nám dobře.

Můžete se tu se mnou naladit na intuitivní přístup k jídlu a životu, kdy je možné jíst plně podle svého vnitřního Pocitu zdravě, a dovolit si jíst i jen tu “trávu”, když vašemu tělu dělá dobře, jako mně třeba jemné raw veganské jídlo, k jehož ochutnávce vás zvu na www.jemneraw.cz.

Poslechněte si zkušenosti z mého výživového cestování, které se začlo kolem mých šestnácti let, a kdy mě ta jiná výživa přinejmenším z poloviny pomohla uzdravit své tělo, stát se maminkou dvou dětí, a najít toho nejlepšího výživového poradce, který mi dovoluje jíst si třeba i to samé, pro okolí „nevýživné”, a přesto se cítím velmi dobře a jsem celý rok zdravá (určitě na 90%).

A k tomu jsem vám do dnešních dnů plných strachů o zdraví přidala 8 vypozorovaných principů, které mi vedle jídla významně posilují imunitu a zdraví.

https://www.allfest.cz/online-program
Jako terapeutka v Holistické regresní terapii a Spirituální regresi mezi životy pomáhám druhým na cestě poznáním i při jejich sebeléčení. Mou vášní je život sám. Miluji jeho kouzla, paradoxy, i jeho dokonalé nedokonalosti. Speciálně ženám, které prošly traumatem “ztráty” nenarozeného dítěte přináším poselství ze svého příběhu. Vím, že si můžeme volit směr našeho příběhu a měnit tak svůj osud.
Komentáře